Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
380 €
743.22 лв.

(5.59 €, 10.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 21:18 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
4-ти от 7

Описание на имота:

?Отдаваме ПОД НАЕМ двустаен апартамент
?ж.к Тракия до Детски свят
??етаж 3
??свободно паркиране
?380
?Огледи с предварителна уговорка
За контакт:
0884 57 77 16
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 2c177826429892888

380 €
743.22 лв.
История на цената
(5.59 €, 10.93 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия