Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Искра
35 000 €
68 454.05 лв.

(259 €, 506.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:03 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
135 m2
Двор:
1300 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Оферта 59318 Къща в с. Искра, общ. Първомай, обл. Пловдив

Предлагаме стара селска къща с голям двор, разположена в спокойно и живописно село.

🔹 Къща: 72 кв.м
🔹 Стопански постройки: 67 кв.м
🔹 Двор: 1300 кв.м (УПИ 770 кв.м + градина)
💶 Цена: 35 000

Имотът разполага с 3 стаи и 2 просторни салона, както и лятна кухня и няколко селскостопански постройки. Има възможност за изграждане на вътрешна баня с тоалетна.

✔ Връзка към канализация
✔ Кладенец в имота
✔ Подходящ за ремонт и преустройство по собствен вкус

Идеален както за ваканционен имот, така и за постоянно живеене или инвестиция.
Особености
Тухла
С гараж
За ремонт

област Пловдив, с. Искра
Обява: 1j177753260241603

35 000 €
68 454.05 лв.
История на цената
(259 €, 506.56 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Искра