Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 353 €, 2 646.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:23 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 283 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Оферта 67409 Четиристаен апартамент в кв. Кючук Париж, Пловдив
Предлагаме четиристаен апартамент, разположен на ул. Братя Бънкстон.
🔹 Площ: 85 кв.м
🔹 Етаж: 5
🔹 Строителство: Панел
💶 Цена: 115 000
Жилището е със сменена дограма, естествен паркет в три стаи и ново кухненско оборудване.
Подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Особености
Панел
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Обява: 1d177787938905250

115 000 €
224 920.45 лв.
История на цената
(1 353 €, 2 646.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж